به وب سايت شرکت سیستم های طلایی شرق خوش آمدید


شرکت سيستمهاي طلايي شرق در تير ماه سال 1382 در اداره ثبت شرکتهاي مشهد به شماره 19434 ثبت گرديد که هدف اصلي از تاسيس اين شرکت فعاليت تخصصي در زمينه تهيه نرم افزارهاي مختلف با محصولات Oracle ميباشد. اين شرکت دارای رتبه 4 در توليد و پشتيبانی نرم افزارهای سفارش مشتری در طرح تشخيص صلاحيت و طبقه بندی شرکت های داده ورزی توسط شورای عالی انفورماتيک کشور ميباشد.
جهت مشاهده پروژه های انجام شده توسط شرکت بر روی این لینک کلیک نمایید.

زمینه فعالیت:

مشاوره تخصصی محصولات Oracle

شرکت سیستمهای طلایی شرق با بهره‌گیری از کارشناسان خبره، کلیه خدمات مشاوره پایگاه‌های داده و بانک‌های اطلاعاتی اوراکل را ارائه می نماید. خدمات مشاوره‌ای این شرکت در زمینه‌های نصب، راه‌اندازی، پیکربندی و بهینه‌سازی بانک اطلاعاتی اوراکل، نصب و پیکربندی سرویس …

اطلاعات بیشتر

سیستم‌های سفارش مشتری

این شرکت در زمینه طراحی و اجرای سیستم‌های نرم‌افزاری سفارش مشتری (تحت وب و تحت ویندوز) نیز فعالیت دارد. در این فعالیت تجزیه و تحلیل سیستم و ایجاد نمودارهای DFD، ERD و FHD بر اساس سفارش مشتری (از طریق مصاحبه و اطلاعات دریافتی از مشتری) می‌گردد. اجرای سیستم نیز …

اطلاعات بیشتر

سیستم‌های مدیریت منابع سازمانی (ERP)

(Enterprise Resource Planning) تمام داده‌ها و فرایندهای یک سازمان را در یک سیستم واحد جمع می‌کنند. یک سیستم ERP از اجزای متعددی برای دست یابی به این مجموعه عظیم اطلاعات استفاده می‌کند. یک عامل کلیدی در بیشتر سیستم‌های (ERP) استفاده از پایگاه دادهٔ واحد …

اطلاعات بیشتر

در جریان اطلاعیه های ما باشید
جهت دریافت اطلاعیه های شرکت سیستم های طلایی شرق لطفا آدرس پست الکترونیک خود را در این قسمت ثبت نمایید.
آخرین اطلاعیه ها:
معرفی ماژول خريد اموال (بدون گردش انبار)
با کمک اين ماژول در سيستم اموال ميتوان خريد کالاي انباري را براي سيستم اموال انجام داد بطوريکه هيچ گردش انباري نيز انجام نشود.
با تنظيمات کاربر در صورت نياز ميتوان تامين اعتبار نيز انجام داد و با تحوبل اموال به پرسنل پلاک ايجاد نمود و با سند ارزش اوليه اموال اعتبار را قطعي نمود.
مهندس علی روحانی، مدیر فنی
جذب نیرو
پیرو تصمیم هیئت مدیره جهت تکمیل و توسعه بخش فنی، این شرکت آماده همکاری و عقد قرارداد با متخصصین و علاقمندان به توسعه سیستم های مبتنی بر اوراکل میباشد. متقاضیان محترم میتوانند رزومه خود را به پست الکترونیکی egsiran@yahoo.com ارسال نمایند.
مهندس محمدرضا گلزی، مدیر عامل

واحد ها

  • واحد پشتیبانی
  • واحد تحقیق و توسعه
  • واحد مشارکت و کارآفرینی
واحد پشتیبانی تعامل با مشتریان و کلیه خدمات پس از فروش به عهده این واحد میباشد. پشتیبانی همه روزه غیر از تعطیلات رسمی از ساعت ۸ الی ۱۵ آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی میباشد.
واحد تحقیق و توسعه این واحد مسئول پیاده سازی سیستم های جدید، توسعه سیستم های موجود و ارائه نسخه های جدید را به عهده دارد.
واحد مشارکت و کارآفرینی خلق ایده های جدید، جذب نیرو های متخصص، سرمایه گذاری و یا همکاری در طرح و پروژه های نرم افزاری در واحد مشارکت و کارآفرینی شرکت سیستم های طلایی شرق صورت میپذیرد.

تماس مستقیم با مدیران

رئیس هیئت مدیره : آقای مهندس محمدرضا گلزی
پست الکترونیک : mr_golzi@yahoo.com

تلفن تماس : ۳۶۰۵۹۳۸۸ - ۰۵۱ داخلی ۱۰۳
مدیر عامل : آقای مهندس علی روحانی
پست الکترونیک : a.rowhani@gmail.com

تلفن تماس : ۳۶۰۵۹۳۸۸ - ۰۵۱ داخلی ۱۰۲